Merhaba; Kayıtsız Üye , Lütfen Forum Kurallarına Uyunuz..
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bing Web Yöneticisi yönergeleri

 1. #1
  Üyelik
  Jul 2018
  Mesajlar
  301
  Konular
  274
  Thanks
  17
  Beğenilmiş
  4

  Bing Web Yöneticisi yönergeleri

  Bu kurallar konuların geniş bir kapak ve yardımcı olmak için tasarlanmıştır içerik bulunabilir ve Bing içinde endeksli. Söz konusu kurallar değil her örnek kapak, ne her Web sitesine özgü kuralcı eylemleri sağlar. Daha fazla bilgi için bizim kendi kendine yardım belgeleri okumak gerekir ve Bing Webmaster Blogizleyin. Bing Web Yöneticisi Araçları hesabınıza SEO raporlar ve SEO Analyzer aracı isteğe bağlı tek tek sayfaları taramak için bulacaksınız. Bunların temel rehberlik ve öneriler sitenize uygulayabilirsiniz site en iyi duruma getirmeleri açısından sunacak.

  İçerik
  İçerik ne Bing istiyor. Açık, derin sağlayarak, içerik, Web sitenizde, bulmak kolay biz dizin ve içerik arama sonuçlarında göstermek daha yüksektir. Bu içerik çoğunlukla reklamları göstermek, ince veya bağlı bağlantılar veya aksi takdirde ziyaretçi uzak diğer sitelere hızlı bir şekilde yönlendirmek Web siteleri de rütbe değil eğilimindedir. İçerik, zengin ve ziyaretçi, ilgi çekici gidin ve onlara aradıkları bilgilere sağlamak kolay olmalı. Birçok durumda, bugün üretilen içerik ilgili yıl sonra devam edersiniz. Bazı durumlarda, ancak bugün üretilen içeriği hızlı bir şekilde güncel girecek.

  Bağlantılar
  Bağlantıları sitenize işaret Bing yeni site sayfalarınızı keşfetmesi yardım. Aynı zamanda, geleneksel olarak, popülerlik bir sinyal olarak kabul edilir. Sitenin içerik bağlama aslında Bing içeriğinizi güvendikleri söylüyor. Sonuç olarak, Bing zaman içinde diğer web sitelerinde gerçek kullanıcıların sitenize kendi sitesinden yapılan güvenilir, alakalı içerik yaratıcıları tarafından eklenmiş olan organik olarak, diğer bir deyişle, büyüdü bağlantılar ödüllendirir. Bağlantı şemaları (link çiftlikleri, bağlantı spam ve aşırı bağlantı manipülasyon) katılan sayısı ve doğa gibi bağlantıları satın alma, gelen bağlantıların şişirmek için amaç kötü niyetli taktikler sitenizin Bing dizininden delisted yol açabilir.

  Sosyal
  Sosyal medya bugün çaba de arama sonuçlarında rütbe için bir rol oynar. O oyun en belirgin etkisi ile bir parçasıdır. Etkili sosyal iseniz, bu yaygın olarak, bilgilerinizi paylaşma takipçileri sırayla bu olumlu sinyaller görme Bing sonuçları yol açar. Bu olumlu sinyaller nasıl organik olarak uzun vadede rütbe üzerinde etkisi olabilir.

  İndeksleme
  Dizini Oluşturulmakta olan Bing trafik geliştirmek için ilk adımdır. Dizini Oluşturulmakta olan için ana yollar şunlardır:

  Yardım bağlantıları içerik için dizin içerik için bize yol bulmak o, Bing
  Bing Web Yöneticisi Araçları gönderin URL ve site haritası Upload gibi içinde özelliklerini kullanabilmek için biz içerik farkında olduğundan emin olmak için yolları da vardır
  Nasıl Bingbot içerik tarar yönetme-ebilmek kılınmak içinde Bing Web Yöneticisi Araçları tarama denetimi özelliği kullanarak. Bu özellik ne zaman ve ne hızda Bingbot sitenizi taradığını denetlemenizi sağlar. Web yöneticileri Bingbot hızlı bir şekilde gezinmek için ve derinden biz bulmak ve mümkün olduğu kadar içeriği dizine emin olmak için izin vermek için teşvik edilir.

  Teknik
  Sayfa yükleme süresi (PLT)
  Bu öğe bir kullanıcı sitenizi ziyaret sahip memnuniyeti üzerinde doğrudan etkisi vardır. Yavaş yükleme süreleri onların bilgi başka bir yerde arayan sadece web sitesi, bırakarak bir ziyaretçi için yol açabilir. Eğer bize gösterdik tatmin edici bir sonuç olmak görünebilir bizim arama sonuçları geldi. Daha hızlı mı daha iyi, ama mutlak sayfa dengelemek için göz kulak yük hız yararlı, olumlu bir kullanıcı deneyimi.

  Robots.txt
  Bu dosyayı bir Web sitesi ve içeriği ile etkileşim kurmak nasıl anlamak Bingbot dokunmatik noktasıdır. Nereye gitmek nereye değil gitmek için Bingbot söyleyebilirim ve içerik tarama için çabalarını çok kılavuz yaparak. Etki alanınız (404 Not Found) kök dizininde yerleştirilen bu dosya var ve doğru kalır emin olmak için korumak için en iyi yöntem var.
  Bu dosya çok güçlü ve Bingbot içerik taramasını engellemek için kapasitesine sahiptir. Bingbot engellemek gerekir, biz senin içerik tarama değil ve sitenize veya sitenizin içeriğini arama sonuçlarımızda görünmeyebilir.

  Site Haritası
  Bu dosya kez ev sahibi, de ki, 404 Not Found kök dizininde bulunur ve tüm URL'leri sitenizden bir listesini içerir. Büyük sitelerde dilek birden çok sitemap.xml belgelerin bağlantılarını içeren bir dizin dosyası oluşturmak her Web sitesinden URL'ler içeren. Bakım bu dosyaları mümkün olduğu kadar temiz tutun, bu içerik Web sitesi kapalı alırsan çok eski URL'leri kaldırmak için alınmalıdır.
  Çoğu Web sitesi onların site haritası var dosyaları Gezilen her gün taze içerik bulmak için. Site Haritası dosyalarınızı temiz ve en son içerik bulmak için güncel tutmak önemlidir.

  Site teknolojisi
  Teknoloji, Web sitenizde kullanılan içerik bulmak için güçlü olmak Bingbot bazen engelleyebilirsiniz. Zengin medya (Flash, JavaScript vb.) aracılığıyla taramaya mümkün olmayan Bing yol veya bir Web sayfasında katıştırılmış içeriği görmesini engeller. Herhangi bir sorunu önlemek için aynı içeriği öğeleri içerir ve zengin sürümünüz yaptığı gibi bağlantılar bir alt düzey deneyim uygulama düşünmelisiniz. Kimse (Bingbot) bu zengin ortam bkz: ve Web sitesi ile etkileşim için etkin olmadan sağlar.

  Yeniden yönlendirmeler
  Eğer içerik, Web sitenizde bir konumdan diğerine taşırsanız, bir yönlendirme kullanarak mantıklı geliyor. Bu arama motoru için büyük URL atanmış değeri korumak yardımcı olabilir, insanlar tüm yer işaretleri kullanılabilir olması ve tutar ziyaretçi, Web sitenize içerik ile meşgul sağlamaya yardımcı olur. Bing 301 kalıcı yeniden yönlendir içeriği, taşıma sırasında belgili tanımlık hareket ettirmek-meli var olmak sürekli kullandığınız tercih ediyor. Hareket geçici ise, 302 geçici yeniden yönlendir iyi çalışır. Yapmak değil kullanma rel = doğru bir yönlendirme yerine kanonik etiketi.

  Kanonik etiketleri
  Rel = kurallı öğesi bir URL birden çok sürümünü aynı içeriği döndüğünüzde bir URL hangi sürümünü, orijinaldir belirlememize yardımcı olur. Örneğin, bir izleme Gösterim için bir URL eklemek zaman, bu durum oluşabilir. Sonra iki ayrı URL var, ama her ikisi de aynı içeriğe sahiptir. Yanında alet bir rel = kurallı, orijinal bir bizim güvenimizi yer konusunda bir ipucu veren söyleyebilirsiniz. Bu öğe bir uygun yönlendirme yerine içerik taşırken kullanmayın.


  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  Arama motoru optimizasyonu bir Web sitesi içeriği ve teknik yönleri iyileştirmek istiyor geçerli bir uygulama içeriği daha kolay bulmak, ilgili ve daha arama motoru tarayıcıları için erişilebilir yapıyor. Aşırı için alınan, bazı uygulamaları kötüye kullanılabilir. Örnekleri büyük çoğunluğu SEO ile ilgili işi gerçekleştirmeye sıralamaları artırma hiçbir garantisi olsa bir Web sitesi Bing, daha çekici hale veya Bing daha fazla trafik alırsınız. Bir Web sitesi en iyi duruma getirme zaman odak ana alan içermelidir:

  < title > Etiketler-tutmak bunlar açık ve ilgili
  < meta açıklama > Etiketler-bu açık ve ilgili tutun, yine de < başlık > etiketi üzerinde anlamlı bir şekilde genişletmek için ek boşluk kullanın
  alt öznitelikleri – kullanın Bu öznitelik < img > Etiketler üzerinde görüntü, açıklamak için biz görüntü içeriğini anlamak
  < h1 > etiketi-kullanıcıların daha iyi bir şekilde, bir sayfanın içeriğini anlamasına yardımcı olur doğru kullanıldığında
  Dahili bağlantılar: -yardımcı olur nasıl Web sitenizin içindeki içeriği ile ilgili bir görünüm oluşturun. Ayrıca kullanıcıların kolayca ilgili içerik için yardımcı olur.
  Dış kaynaklara bağlantılar -onlara güvendiğiniz bir sinyal olduğu gibi kim bağlantı dikkatli olun. Sayfanızdan dış konumlara işaret eden bağlantıların sayısını makul olmalıdır.
  Sosyal paylaşımı'nın etkinleştirilmesinden sosyal paylaşım -içerik ağlarına ile paylaşmak için ziyaretçileri teşvik eder
  Taranabilirliğini
  XML site haritaları -yapmak emin sen-si olmak bunlar kurmak ve taze ve güncel tutmak
  Gezinti yapısı -temiz, basit ve kolay taramaya devam
  Zengin medya dikkat edilecek noktalar -JavaScript içinde içeriğe bağlantılar gömme
  Zarif bozulması -tarayıcıların içeriğinizi görebilmek için etkinleştir temiz kapalı-düzey deneyim
  URL yapısı-oturum kimlikleri &, # ve mümkün olduğunda diğer karakterler kullanmaktan kaçının
  Robots.txt kez etki alanı, kök dizininde yer – onun güçlü dikkatli olun; Bu belgede referans sitemap.xml (veya site haritası dizin dosyanız)
  Bingbot değil izin verilmeyen veya robots.txt dosyasında bastırma doğrulayın: başvuru
  Bing Web Yöneticisi Araçları Gezinme denetimi özelliği ile yüksek tarama hızı saat tanımlayın.
  Bingbot yanlışlıkla sunucu düzeyinde bir "Fetch olarak Bingbot" yaparak bloke değildir doğrulayın: başvuru
  Web yöneticileri hangi URL'leri dizine eklenmesini ve URL'leri bir site göz ardı anlamak Bingbot Bing Web Yöneticisi Araçları içinde URL parametreleri göz ardı (Sitemi Yapılandır altında bulunan) aracı kullanmak için teşvik edilmektedir
  Site yapısı
  Bağlantılar -liberal içinde sitenizin alakalı, ilgili içerik arasında çapraz bağlantı; de dış sitelere bağlantı
  URL yapısı ve anahtar kelime kullanımı - bu temiz tut ve anahtar kelime zengin mümkün olduğunda
  Temiz URL'leri – yabancı parametre (oturumları, izleme, vb)
  HTML ve XML site haritaları -olanaklı kılmak her iki nedenle kullanıcılar ve tarayıcıların her ikisi de istediklerini bulabilirsiniz-bir diğerinin yerine geçmez
  İçerik hiyerarşisi – değerli içerik tutmak için içerik kapatmak için ana sayfa yapısı
  Genel gezinti -planlama hiyerarşisi + nav (kırıntı, bağlantı listeleri, vb) tarzı Springs'ten-Kullanıcı-ebilmek bulmak tüm içerik sağlamaya yardımcı olur
  Zengin medya uyarıları -bağlantıları Javascript/flash/Silverlight gömmeyin; de bunlar dışında içerik tutmak
  Sayfada
  Kafa Kopyala
  Başlıklar-benzersiz ve alakalı, 65 karakter veya çok uzun
  Açıklamaları-benzersiz, ilgili, dilbilgisi bakımından doğru yaklaşık 160 veya daha az karakter
  Vücut kopya
  H1, H2 ve diğer H * kullanım içerik yapısı sayfasında göstermek için etiket
  Sayfa başına tek bir < H1 > etiket
  ALT etiketi kullanımı-yardımcı olur bir görüntüde ne anlama geldiğini Damper
  Anahtar kelime kullanım içerik/metin içinde-kullanmak hedefleme anahtar kelime/cümle bir kaç kez; Çeşitlemeler de kullanın
  Diğer iç sayfaları desteklemek için bağlantılı metin (çapa metin) olarak hedeflenen anahtar kelimeler kullanarak metin çapa -
  İçerik
  Anahtar kelime araştırma dayalı inşa-hangi kullanıcıların gerçekten aradığınız gösterir
  Alt düzey deneyimini geliştirir bulunabilirliği-konut içerik önlemek flaş veya JavaScript-içinde bunlar Damper formu içerik bulma engellemek
  Zengin medya ve görüntüleri dışında tutun-görüntüleri de içeriğinizi ev için kullanmayın
  Tam olarak ziyaretçinin beklentilerini karşılamak için yeterli içerik oluşturun. Sayfa başına kelime sayısına sert ve hızlı kural yoktur ama daha alakalı içerik sağlama genellikle güvenlidir.
  Sık sık yeni içerik üretmek-Damper taze içerik daha sık ziyaret ederek ilanıyla yanıt
  Onu benzersiz kılan-diğer kaynaklardan – kritik içeriği yeniden yok-içerik sayfanızdaki son şekli benzersiz olmalıdır
  İçerik yönetimi-emekli dan değeri geri kazanmak için 301s kullanarak içerik/sayfaları-bir 301 yeniden yönlendirmesi bazı değer için yeni URL eski URL'den geçebilir
  < rel kurallı > motorlar hangi sayfa endeksli olmalıdır anlamak yardımcı olacak ve kendisine atfedilen değerine sahip
  404 hata sayfası yönetimi eski sayfaları arama motoru dizin temiz yardımcı olabilir; 404 sayfa 404 kodu, değil bir 200 OK kodu döndürmesi gerekir. Başvuru.
  Bağlantılar
  Gelen ve giden bağlantı oluşturmak için plan-dahili ve harici bağlantıları kurmak nasıl bir planı oluşturun
  İç & dış bağlantı yönetimi – ilgili içerik arasında; iç bağlantılar kurarak yürütmek Dış bağlantılar kurmak veya sadece isteyin Web siteleri için yardımcı olmak için sosyal medya düşünün; Golf Sahası için ödeme risklidir
  Nerede bağlantı-düşünceli olmak için planlama seçimi-içerik ve içerik yalnızca doğrudan ilgili/ilgili öğeler için dahili ve harici bağlantı
  Bağlantı promosyon sosyal alanlarda – bunlar için doğrudan trafik sürücü ve da yardım içeriği sizin için bağlantı oluşturmak keşfetmek kullanıcılar
  Çapa metin düzgün – idare dikkatle hangi gerçek kelimeleri bağlanır-use plan hedeflenen anahtar kelimeler mümkün olan her yerde
  Taciz ve kaçınılması gereken şeyler örnekleri
  Aşağıda özetlenen uygulamaları gibi kötüye meşgul siteler düşük kalite olarak kabul edilir. Sonuç olarak bu sitelerin sıralaması cezalara maruz, var biçimlendirme göz ardı veya dizin için seçili değil. Bu Bing Web Yöneticisi yönergeleri, çıkarcı veya yanıltıcı uygunsuz davranışları en yaygın formları yalnızca bazıları açıklanmaktadır. Microsoft sizin veya siteniz için herhangi bir diğer uygunsuz ya da aldatıcı yöntemler tarif burada yapar. Bir webmaster olarak eylem sitenizi alınmıştır düşünüyorsanız bizim destek iletişim için Web Yöneticisi araçları kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar sorun reproduces bir arama yaptıktan sonra bing.com altbilgiye geri bildirim bağlantısı kullanarak bu uygulamaların herhangi bir kötüye bildirebilirsiniz. Bunun bir örneği burada görülebilir.

  Abuse Feedback Example
  Gizleme
  Gizleme gibi Bingbot ve normal ziyaret edenler için başka bir arama tarayıcısı için bir Web sayfasının bir sürümünü gösteren uygulamadır. Kullanıcıları gösteren farklı içeriğe tarayıcılarının daha spam taktik olarak görülebilir ve Web sitenizin sıralaması için zararlı ve sitenizi dizinimizden de-listelenmesini yol açabilir. Bu nedenle farklı tarayıcıların aksine "düzenli" ziyaretçiler ve değil gizli bir ilke olarak yanıt hakkında son derece temkinli olması önerilir.

  Bağlantı şemaları, satın alma bağlantı, spam bağlantı
  Bağlantı şemaları bağlantıları sitenize işaret sayısı artan başarılı olabilir iken, onlar kaliteli bağlantılar olumlu hiçbir kazanç kumaşı sitenize getirmek başarısız olur. Aslında, yapay bir Web sitesinde işaret bağlantı sayısını şişirmek için gelen bağlantılar manipüle bile sitenizi dizinimizden delisted yol açabilir.

  Sosyal medya düzenleri
  Çiftlikleri bağlamak için benzer gibi yapay olarak aradıkları o çiftlikleri algoritma oyun için bir ağ etkisi yararlanmak. Bu işlemi görmek kolay ve değerlerine önerilmiyor gerçekliktir. Otomatik takip Twitter gibi sosyal sitelerde takipçisi büyümesini teşvik. Seni takip eden herkes takip ederek otomatik olarak çalışır. Zaman içinde bu insanlar seni takip numarası aynı nereye sen-si olmak takipçilerinin sayısı daha fazla veya daha az bir senaryo oluşturur. Bu güçlü bir etkiye sahip olduğunu göstermez. Görece az sayıda kişi yüksek takipçisi saymak yaparken aşağıdaki daha güçlü bir etkili ses göstermek eğiliminde olacaktır.

  Meta Yenileme yönlendirir
  Bu yönlendirmeleri bir Web sitesinin kodunda bulunan ve belirli bir zaman aralığı için programlanmıştır. Süre dolduğunda, onlar otomatik olarak bir ziyaretçi onları diğer içeriğe yeniden yönlendirme yönlendirme. Yeniden yönlendirmeler yenileme meta kullanmak yerine, biz normal bir 301 yeniden yönlendirmesi kullanmanızı öneririz.
  Yinelenen içerik
  İçerik birden çok URL arasında çoğaltma zaman içinde güven bazılarında bu URL'ler kaybetme Bing yol açabilir. Bu sorunu sorunun kök neden sabitleme tarafından yönetilmelidir. Rel = kurallı öğesi de kullanılabilir ama bu temel sorun sabitleme için ikincil bir çözüm olarak görülmelidir. Aşırı parameterization yinelenen içerik sorunu neden olup olmadığını biz URL parametreleri göz ardı aracı kullanmanızı öneririz.
  Anahtar kelime doldurma
  İçerik oluştururken, gerçek kullanıcılar ve arama motorları içerik sizin daha iyi sıralaması için ikna değil okuyucular için içerik oluşturmak emin olun. Yapay şişirme sıralaması belirli arama terimleri için olasılık tek niyetiyle belirli anahtar kelimeler ile içerik doldurma kurallarımıza aykırı ve indirgeme veya bile sitenize bizim arama sonuçlarından geçerliliği yol açabilir.

  Yanıltıcı biçimlendirme
  Siteleri kendi sayfaları hakkında bilgi iletmek için kabul edilen Etiketler veya işaretlerini schema.org biçimlendirme gibi kullandığınızda, bu doğru ve etiketleri bulunan sayfa temsilcisi olmalıdır. Özellikle siteleri olan biçimlendirme olmamalıdır

 2. #2
  Üyelik
  Dec 2018
  Mesajlar
  15
  Konular
  0
  Thanks
  0
  Thanked 1 Time in 1 Post
  1
  teşekkürler

1 Adet Konu Katılımcısı var

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
RSS RSS 2.0 XML MAP HTML