Bing, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve Bing Web Yöneticisi Araçları'nda istediğiniz özellikleri öğrenmek için müşterilerimizi aktif olarak dinliyor. Aldığımız en büyük taleplerden biri, bir sosyal giriş seçeneği eklemek için web yöneticisi araçları giriş özelliklerini genişletmektir.

9 Şubat Cuma günü ABD'deki web yöneticilerine, sosyal oturum açma işleminin ilk aşamasının web yöneticisi araçlarına ilk aşamada başlaması bizi heyecanlandırdı. Kısa bir süre sonra Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Latin Amerika ve Asya Pasifik bölgelerindeki web yöneticilerine devam etmeyi bekliyoruz. Web yöneticileri, mevcut Microsoft hesaplarına ek olarak Facebook ve Google hesaplarını kullanarak Bing Web Yöneticisi Araçları'na giriş yapabilir.

Bing Web Yöneticisi Araçları için Sosyal Ağlar Girişi

Buna ek olarak, bu, Web Yöneticisi Araçları'nın zaman zaman yönetilen mülklerinizle ilgili gönderdiği mesajların, giriş yaptığınız web yöneticisi araçlarıyla ilişkili e-posta hesabına gönderileceği anlamına gelir. En yeni iletiler hala Web Yöneticisi Araçları Mesaj Merkezinizde mevcut olacaktır.

Bir Web Yöneticisi Araçları hesabınız yoksa, bugün kaydolabilirsiniz .

Yeni sosyal oturum açma seçeneği hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. Tweet bize @Bing.

Teşekkürler,

Bing Webmaster Ekibi