Yepyeni bir firma ile tam olarak karşınızdayız. 2004 Sonrası bilindiği gibi baskı sektörlerin de bir devrim yaşandı bu devrim o kadar büyük oldu ki kimse farkedemedi bile.
Eskiden fotoğrafçı matbaacı ve reklamcılar ayrılırken şimdi hepsi baskı sektörü olarak geçmektedir. Benim bahsettdiğim de bu dallar içerisin de yer alan süblimasyon
sektörü süblimasyon ürünlerin ve makinelerinin satıldığı bir hediyelik baskı sektörü bu sektör.

Kişiye özel hediye satışlarının çok popüler olduğu bir dönemde çıktı ve piyasaya can suyu oldu diyebiliriz. Hemen dijitalleşen dünyanın bir tık yukarısında bu dünya.
Eskilerde insana bir resim yeterken şimdi bu bir kupa tişört ve cam ayna olabiliyor. Çeşitli hediyeler bu ürünlerden çıkmaktadır.

Arkadaşlar diyelim bu makineleri aldınız size lazım olacak süblimasyon ürünleri nide tekno transfer firmasından alabilirsiniz.
Evet süblimasyon baskı ürünlerini toptan satan bir firma olarak karşımıza çıkan teknotransfer her türlü baskılı ürünü satmaktadır.

Transfer baskı makina ve sistemleri ve ekipmanlarının yanı sıra süblimasyon yazıcı ve sistemleri ve bir çok ürün daha sitelerinde mevcut size bu siteyi tavsiye ediyorum iyi günler dilerim.
Hadi daha ne duruyorsunuz https://www.teknotransfer.com sizleri bekliyor.